HR / EN

2017.

 

PROGRAM IBMW 2017

24.9. NEDJELJA

14.00 – dolazak, prijava

15.00 – komorna

19.00 WELCOME PARTY ( caffe Tom)

 

25.9. PONEDJELJAK

8.00 – 12.00 – privatni satovi i komorna glazba (11-12 veliki ansambl)

12.00 – 13.00 PREZENTACIJA – BEVERLEY JOHNSTON – SKLADATELJ CHRISTOS HATZIS - Mala dvorana

13.00 – 14.30 - ručak

14.30 – 15.30 WORKSHOP DARKO KARLEČIK – RUDIMENTAL DRUMMING – Mala dvorana

16.00 – 17.00 WORKSHOP JOSIP KONFIC - BODY PERCUSSION - Kino

17.00 – 19.00 – privatni satovi i komorna glazba (18.00 – 19.00 – veliki ansambl)

19.00 – 20.00 - večera

20.00     KONCERT – CHRISTOS RAFALIDES, I.N.K. Experiment duo & FLAM-a duo  - Galerija

 

26.9. UTORAK

8.00 – 11.30 – privatni satovi i komorna glazba (10.30-11.30 – veliki ansambl)

11.30 – 13.00 -  MASTERCLASS VASSILENA SERAFIMOVA – Galerija

13.00 – 14.30 – ručak

14.30 – 15.30 – privatni satovi i komorna glazba/

14.30 – 15.30 - WORKSHOP DARKO KARLEČIK – OSNOVE STEVENS TEHNIKE – Kino

15.30 – 17.00 - WORKSHOP DINCER&SONER ÖZER – TURSKI TRADICIJSKI INSTRUMENTI – Tamburaši

17.30 – 19.00 – MASTERCLASS/WORKSHOP CHRISTOS RAFALIDES - Mala dvorana

19.00 – 20.00 - večera

20.00    KONCERT – VASSILENA SERAFIMOVA & THOMAS ENHCO – Galerija

 

27.9. SRIJEDA

8.00 – 13.00 – privatni satovi i komorna glazba (12.00 – 13.00 – veliki ansambl)

13.00 – 14.30 - ručak

14.30 – 16.00 - WORKSHOP SONER ÖZER – HAND PERCUSSION – Mala dvorana

16.00 – 17.00 – privatni satovi i komorna glazba

17.30   KONCERT - FLAM-a DUO – Galerija

18.00 – 19.00 – veliki ansambl

19.00 – 20.00 - večera

20.00 – 21.00 – WORKSHOP DINCER ÖZER – TIMPANI – Tamburaši

21.00   COCKTAIL KONCERT – SUDAR PERCUSSION – Galerija

 

 

28.9. ČETVRTAK

8.00 – 10.00 – privatni satovi i komorna glazba

10.00 – 11.00 - PRESENTATION NICOLAS SINKOVIĆ – UDARALJKE I ELEKTRONIKA - Kino

11.00 – 12.00 – privatni satovi i komorna glazba (veliki ansambl)

12.00 – 13.00 - PRESENTATION DINCER ÖZER – ANKARA PERCUSSION FESTIVAL - Mala dvorana

13.00 – 14.30 - ručak

14.30 – 16.00 - WORKSHOP SONER ÖZER – HAND PERCUSSION – Tamburaši

16.00 – 19.00 – privatni satovi i komorna glazba (18.00 – 19.00 – veliki ansambl)

19.00 – 20.00 - večera

20.00   KONCERT – BEVERLEY JOHNSTON – Galerija

 

 

 

29.9. PETAK

8.00 – 11.30 – privatni satovi i komorna glazba

11.30 – 13.00 MASTERCLASS BEVERLEY JOHNSTON - Galerija

13.00 – 14.30 – ručak

14.30 – 15.30 – CLINIC - DARKO KARLEČIK – DJELA N.J.ŽIVKOVIĆA

15.30 – 17.30 GENERALKA KONCERT POLAZNIKA - Kino /STRUČNI SKUP - Galerija

18.00   KONCERT POLAZNIKA (Nagrada publike) – Kino

AFTER PARTY 

 

 

IBMW JUNIOR

 

30.9. SUBOTA – JUNIOR

11.00  MATINEJA KONCERT – Luka Ivir i Franko ŠtrbacJ.S. Bach, E.Séjourné, R.K.LeVan, I.Trevino,Pop Medley (arr G.Gorše)  

 

1.10. NEDJELJA – JUNIOR

12 .00  MATINEJA KONCERT – polaznici