HR / EN

10. Ferdo Livadić 2013.

Ponedjeljak, 30.09.2013.
Galerija Prica u 17 sati

 

Duo Virna Kljaković, klavir i Marta Bratković, violina

 

 

Program:    
J. Brahms: Treća sonata za glasovir i violinu u d-molu
                     Allegro
                     Adagio
                     Un poco presto e con sentimento
                     Presto agitato
Arvo Pärt: Fratres
D. Detoni: 22per2in2

 

 

Ivan Mučić, trombon

Linda Mravunac-Fabijanić, klavir

 

 

Program:
Serge Baudo: Petite Suite pour Trombone et Piano
Lars-Erik Larsson: Concertino for Trombone and String Orchestra
                                Preludium: Allegro pomposo
                                Aria: Andante sostenuto
                                Finale: Allegro giocoso
Enrique Crespo: Improvisation Nr. 1 for Trombone Solo
Stjepan Šulek: Sonata za trombon i glasovir

 

 

Duo Furioso: Nikolina Furić, harmonika i Mirko Jevtović, harmonika

 

 

Program:
Primož Ramovš (1921. – 1999.): A Wish Fulfilled
Johann Pachelbel (1653. – 1706.)/arr. Saša Bastalec: Chaconne f minor (PWC 43, T. 206, PC 149, POP 6)
Dominik Steklasa (1989.): Searching for… ? – 3.st.  Civilization
                                                                                  4.st.  Society    
Damir Bužleta (1958.): Molitva - praizvedba
Franck Angelis (1962.)/ arr. Saša Bastalec : Romance
Vladislav Zolotaryov (1942. – 1975.): Rondo-capriccioso

 

 

Špela Mastnak, udaraljke

 

 

Program:
Akemi Naito: Memory of the woods za marimbu
Ivan Josip Skender: Novo djelo napisano za natjecanje Ferdo Livadić - praizvedba
Iannis Xenakis: Rebonds b for solo multipercussion
Casey Cangelosi: White Knuckle Stroll za marimbu
Ben Wahlund: Hard-boiled capitalism and the Day Mr. Friedman noticed Google is a Verb for solo vibraphone

 

 

 

Utorak, 01.10.2013.
Galerija  Prica u 17 sati

 

Anamarija Milić, violina

Ante Milić, klavir

 

 

Program:
J.S.Bach: Ciaccona iz II Partite u d-molu za violinu solo, BWM 1004    
R.Matz: Sonata za violinu i klavir u e-molu                                       
Allegro
Andante sostenuto
Allegro vivo                                                                                              
E.Chausson:Poeme, op. 25                                                                         

 

Mia Ćojbašić, harmonika

 

 

Program:
D. Shostakovich: Preludij i fuga u e-molu (op. 34)
B. Papandopulo: Allegro Vivace iz ciklusa Osam studija
F. Angelis : Romance  for solo accordion
J. Ganzer : Silhouetten :  I.   J. S. B. …
                                            II.  B. B. …
                                            III. L. v. B. …
A. Beloshitzky: Španjolska suita ( V., VI. i VII. stavak)

 

Duo Lana Adamović, violina i Ankica Šoša, violina

 

 

Program:
S.Prokofjev: Sonata za dvije violine u C-duru, op.56
Andante cantabile
Allegro
Commodo ( quasi Allegretto )
Allegro con brio
H. Leonard: Duo de concert
Adagio ma non troppo
Allegro moderato
B. Papandopulo : Pet studija za dvije solo violine
Introdukcija
Dodenkafonska
Valcer
Improvizacija
Fuga

 

Aljoša Jurinić, klavir

 

 

Program:
F. Schubert: Sonata u A-duru, D. 664
B. Bersa: Melancolie
                Na žalu
F. Liszt: Koncertna etida br. 2 "La leggierezza"
Mađarska rapsodija br. 11 u a-molu